W dniach 15–17 maja w Tczewie odbyły się Mistrzostwa Polski w warcabach 100 -polowych. Bardzo dobrze zaprezentował się zawodnik IKS Bydgoszcz Piotr Kisiel. Wychowanek Orląt Łuków po emocjonującej rywalizacji wywalczył 3. miejsce i zdobył brązowy medal mistrzostw kraju. Tylko jedną partię przegrał, dwie zremisował i 4 rundy wygrał.