W Drużynowych Mistrzostwach Polski I Ligi zespół Olimpijczyk Łuków zakończył rywalizację na 6. miejscu.
„To efekt ciężkiej pracy, zaangażowania i walki do samego końca każdego zawodnika i zawodniczki”- pisze na swojej stronie trener Robert Dołęga.
W całych rozgrywkach startowali:
Julia Ognik
Julia Linkiewicz
Andżelika Młynarczyk
Lena Olender
Błażej Borkowski
Krystian Śledź
Marcel Wardziak-Mąka
Gratulacje dla całego zespołu za świetny wynik oraz godne reprezentowanie klubu.


