Poszukiwany przez łukowskich policjantów 42-latek został odnaleziony. Jego życiu i zdrowiu nie zagraża już niebezpieczeństwo.

„Wszystkim zaangażowanym w poszukiwania mężczyzny dziękujemy za pomoc”- czytamy na stronie KPP Łuków

Policja Łukowska otrzymała wczoraj zgłoszenie o zaginięciu   42-latka z gminy Trzebieszów. Znajdujący się w kryzysie emocjonalnym mężczyzna wyjechał swoim Volkswagenem z domu do lasu i tam porzucił samochód. Później pobiegł w nieznanym kierunku. W poszukiwaniach policjantów wspierali druhowie z OSP i strażacy z Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Łukowie.