Zapraszamy wszystkich mieszkańców Łukowa do udziału w charytatywnym maratonie Zumba Fitness, z którego całkowity dochód zostanie przeznaczony na leczenie i rehabilitację Dawidka Bierkata. Event odbedzie się 18 kwietnia w hali przy Szkole Podstawowej nr 1 w Łukowie. Wstępem będzie cegiełka o wartości 70 zł lub więcej.

​Dawidek zmaga się z dystrofią mięśniową Duchenne’a (DMD) – rzadką i postępującą chorobą, która odbiera mu siły. Naszym celem jest nie tylko zebranie funduszy, ale też pokazanie, że w grupie siła, a radosna energia Zumby może zdziałać cuda. ​Oprócz maratonu planowane są licytacje, loteria fantów oraz strefa dla dzieci. ​

​Zatańczmy dla Dawidka! Razem możemy sprawić, że ten dzielny chłopiec odzyska szansę na sprawną przyszłość.

Patronat medialny nad Charytatywnym Maratonem Zumby objęła Telewizja Master