Zapraszamy wszystkich mieszkańców Łukowa do udziału w charytatywnym maratonie Zumba Fitness, z którego całkowity dochód zostanie przeznaczony na leczenie i rehabilitację Dawidka Bierkata. Event odbedzie się 18 kwietnia w hali przy Szkole Podstawowej nr 1 w Łukowie. Wstępem będzie cegiełka o wartości 70 zł lub więcej.
Dawidek zmaga się z dystrofią mięśniową Duchenne’a (DMD) – rzadką i postępującą chorobą, która odbiera mu siły. Naszym celem jest nie tylko zebranie funduszy, ale też pokazanie, że w grupie siła, a radosna energia Zumby może zdziałać cuda. Oprócz maratonu planowane są licytacje, loteria fantów oraz strefa dla dzieci.
Zatańczmy dla Dawidka! Razem możemy sprawić, że ten dzielny chłopiec odzyska szansę na sprawną przyszłość.
Patronat medialny nad Charytatywnym Maratonem Zumby objęła Telewizja Master


