Pierwszego dnia kalendarzowej wiosny w miejscowości Niedźwiada koło Lubartowa odbywały się Drużynowe Mistrzostwa Województwa Kadetów w Tenisie Stołowym. W zawodach świetnie zaprezentowali się uczniowie szkół podstawowych z naszego powiatu. Dziewczęta z Huty Dąbrowa zajęły pierwsze miejsce, a chłopcy z Dębowicy zostali wicemistrzami.
Zawody zostały zorganizowane przez Lubelski Okręgowy Związek Tenisa Stołowego. Drużynę kadetów z Dębowicy reprezentowali – Filip Szmulik, Grzegorz Krzęcio i Szymon Lendzion. Opiekunami drużyn byli K. Kazana i Sz. Nurzyński. Klub ULKS Dębowica reprezentowały ponadto drużyny: młodziczek – Lena Cielemęcka i Zofia Goławska oraz młodzików – Szymon Rola i Maciej Sulej.


