Już w środę, 25 marca w I LO im. T. Kościuszki w Łukowie odbędzie się Wiosenny Kiermasz Charytatywny. Organizatorzy chcą zebrać pieniądze na wsparcie terapii leczniczej dr Macieja Kisiela, absolwenta „Kościuszki”.
Maciej Kisiel, znany w regionie urolog, zmaga się z groźnym nowotworem mózgu. Jedyną szansą jest kosztowna, specjalistyczna terapia za granicą. W różnych miejscach odbywają się teraz zbiórki na jego leczenie. Ruszyła też akcja zbierania funduszy pomagam.pl.
Akcję wsparcia organizują też Młodzieżowi Liderzy oraz Samorząd Szkolny I LO, którego uczniem był dr Maciej Kisiel. Podczas kiermaszu, który odbędzie się w środę, 25 marca, będzie można kupić słodkie babeczki i ciasta.



