Aleksandra Magnuszewska, Hanna Muszyńska i Emilia Mądra, to uczennice łukowskich szkół, które grają w piłkę ręczną w drużynie Handball MKS Pogoń Siedlce. Zespół ten zajął pierwsze miejsce podczas turnieju 1/16 Mistrzostw Polski juniorek młodszych. Zawody odbywały się w Łodzi w dniach 13-15 marca.
Siedlecka drużyna z łukowiankami w składzie odniosła komplet zwycięstw i awansowała do kolejnej rundy. Dziewczęta wygrały wszystkie trzy spotkania:
MKS Pogoń Siedlce – MKS Lubtech Energo Lublin 34:24
MKS Pogoń Siedlce – CHKS Łódź 35:33
MKS Pogoń Siedlce – Ruch Chorzów 35:30
Najwięcej bramek w barwach Handball MKS Pogoń Siedlce podczas turnieju zdobyły:
Amelia Kuk- 25
Aleksandra Jarosiewicz- 19
Aleksandra Żuber- 17
Hanna Muszyńska- 11
Aleksandra Magnuszewska- 10
Patrycja Szczepanik- 10
Julia Fiuk- 7
Emilia Mądra- 4
Olga Sienkiewicz- 1
Świetny turniej rozegrała również bramkarka Sandra Oknińska, która broniła ze skutecznością 44,4%.
Skład zespołu:
Sandra Oknińska, Nina Kulik, Olga Sienkiewicz, Julia Tarkowska, Maria Żbik, Alicja Żelazo, Julia Błażejczyk, Matylda Piwowarczyk, Laura Huber, Liliana Gdula, Emilia Mądra, Aleksandra Magnuszewska, Aleksandra Żuber, Aleksandra Jarosiewicz, Hanna Muszyńska, Patrycja Szczepanik, Amelia Kuk, Julia Fiuk.
Trenerzy: Michał Kluczek, Jakub Altin.
Dzięki pierwszemu miejscu w grupie kolejny turniej, tym razem 1/8 Mistrzostw Polski, odbędzie się w Siedlcach w dniach 17-19 kwietnia.


