Msza św., parada przez miasto, prezentacja motocykli, pokaz pierwszej pomocy, działania edukacyjne z zakresu przepisów ruchu drogowego, konkursy sprawnościowe, piknik integracyjny nad zalewem Zimna Woda – tak łukowscy motocykliści zamierzają otworzyć sezon.
Motocyklowe Otwarcie Sezonu Łuków 2026 zaplanowano na niedzielę, 19 kwietnia. Rozpocznie się o godzinie 10:30 mszą świętą w kościele św. Brata Alberta w Łukowie. Następnie motocykliści pojadą nad zalew Zimna Woda. Tam odbędzie się m.in. prezentacja zabytkowych i współczesnych motocykli, pokazy, konkursy sprawnościowe dla motocyklistów oraz warsztaty udzielania pierwszej pomocy z wykorzystaniem fantomów. Będą też konkursy wiedzy z zakresu motoryzacji i przepisów ruchu drogowego oraz działania edukacyjne i profilaktyczne prowadzone we współpracy z policją.


