Do 9 marca w Urzędzie Miasta w Łukowie trwa nabór wniosków na usuwanie wyrobów oraz odpadów zawierających azbest. Osoby prywatne, mogą liczyć na pomoc w demontażu, transporcie oraz unieszkodliwianiu odpadów azbestowych.
Inicjatywa skierowana jest do mieszkańców województwa lubelskiego i ma na celu poprawę bezpieczeństwa środowiskowego oraz wsparcie gospodarstw domowych w pozbyciu się niebezpiecznych materiałów.
Formularze oraz regulamin naboru wniosków dostępne są na stronie https://www.lubelskie.pl/aktualnosci/rusza-nabor-do-projektu-lubelskie-bez-azbestu/ oraz w Urzędzie Miasta w pokoju nr 12.


