„Za ostatni grosz”, „Takie tango”, czy „Cisza jak ta” to tylko niektóre z przebojów „Budki Suflera”, które będzie można usłyszeć podczas koncertu z okazji Dnia Kobiet, który odbędzie się w sali widowiskowej Łukowskiego Ośrodka Kultury. Wykona je łukowski zespół ŁOK’ej Band.

Koncert odbędzie się w sobotę, 7 marca. Rozpocznie się o godzinie 16:00. Bilety w cenie 15 zł można kupić w kasie Kina Łuków oraz online.

Przed publicznością wystąpią: Oliwia Gręzak (wokal), Anton Fartusznyi (trąbka), Mariusz Gajda (saksofon), Szymon Borychowski (piano), Mikołaj Gajowy (wokal), Jacek Stepulak (gitara basowa), Mikołaj Michałowski (gitara) oraz Kacper Walaszek (perkusja).