Marcel Kowalski zajął I miejsce w kategorii żaków (do lat 8 ) zaś Oliwier Zabielski zdobył srebrny medal w kategorii orlików ( do 10 lat) w turnieju Grand Prix Polski 2026 w Mińsku Mazowieckim. Jan Szewczak uplasował się poza podium turnieju. Trenerami zawodników ŁKS Orlęta Łuków jest Jacek Grodecki i Piotr Kisiel