12 lutego w Lubelskim Urzędzie Wojewódzkim miało miejsce uroczyste wręczenie dyplomów Stypendystom Prezesa Rady Ministrów. Dyplomy zostały przekazane przez Lubelskiego Kuratora Oświaty, Tomasza Szabłowskiego.  Stypendystką Premiera w tym roku szkolnym jest Alicja Kulczak z IV Liceum Ogólnokształcącego im. Jana Pawła II w Łukowie.

Stypendium Prezesa Rady Ministrów przyznawane jest uczniom osiągającym najwyższe wyniki w nauce oraz wyróżniającym się szczególnymi osiągnięciami edukacyjnymi. Otrzymanie tego wyróżnienia stanowi potwierdzenie wysokiego poziomu wiedzy, systematycznej pracy oraz zaangażowania w rozwój naukowy.