W hali sportowej SP nr 2 w Łukowie odbył się 17. memoriał Janusza Kowalczyka w podnoszeniu ciężarów. W zawodach udział wzięło 49 zawodników z 9 klubów z całej Polski.
Indywidualne wyniki zawodów:
Młodziczki U15
- Lena Olender (Olimpijczyk Łuków)
- Maria Borowiecka (LKS Dobryszyce)
- Caroline Wakuluk (Klimat Łapy)
Juniorki U17
- Dorota Gnoza (Atleta Ostrołęka)
- Emilia Brewińska (Znicz Biłgoraj)
Juniorki U20
- Gabriela Mielech (Klimat Łapy)
- Julia Ognik (Olimpijczyk Łuków)
- Andżelika Młynarczyk (Olimpijczyk Łuków)
Młodzicy U15
- Wojciech Bakuła (Atleta Ostrołęka)
- Szymon Padzik (Atleta Ostrołęka)
- Adam Elkashef (Znicz Biłgoraj)
Juniorzy U17
- Oskar Wójcik (Iskra Piotrowice)
- Krystian Śledź (Olimpijczyk Łuków)
- Rafał Łobejko (Olimpijczyk Łuków)
Juniorzy U20
- Błażej Borkowski (Olimpijczyk Łuków)
- Jan Tchurz (SKV Bonatrans Bohumin)
- Adrian Chudek (Olimpijczyk Łuków)
W klasyfikacji drużynowej najlepszy okazał się Olimpijczyk Łuków przed Atletą Ostrołęka i drugim zespołem Olimpijczyka Łuków.


