Dzisiaj na naszych drogach łukowscy policjanci prowadzą wzmożone działania prewencyjno – kontrolne pod kryptonimem “Trzeźwość”

Ich celem jest zmniejszenie liczby zdarzeń drogowych spowodowanych przez nietrzeźwych oraz eliminowanie z naszych dróg nieodpowiedzialnych kierowców, którzy decydują się kierować pojazdem po wypiciu alkoholu.