Łuków to miasto, w którym od wielu już lata działa Ośrodek dla Cudzoziemców. W 2005 roku zamieszkiwały go osoby pochodzące głownie z Czeczenii. Była tam duża grupa dzieci, dla której stowarzyszenie „Jeden Świat” zorganizowało wakacyjne atrakcje.
2025-08-13


