W najbliższą niedzielę 14 lipca w Stoczku Łukowskim odbędzie się piłkarski piknik „Sport Fun Fest”. Pojawią się na nim muzycy z zespołu Pectus. Tym razem nie będą śpiewać, ale grać w pikę nożną. Impreza będzie okazją, aby przypomnieć świetny występ młodych piłkarek ze Stoczka. 10-latki ze Szkoły Podstawowej w Stoczku Łukowskim zajęły pierwsze miejsce w województwie lubelskim i zagrały na Ogólnopolskim Finale XXIV edycji Pucharu Tymbarku w Warszawie.

„Sport Fun Fest” rozpocznie się o godzinie 14.00 od pokazowego meczu „małych mistrzyń”. Zaplanowano również mecz Pectus Football Team, w składzie którego zagrają m.in.  Marek Citko i Piotr Świerczewski, kontra „Stoczek Łukowski Team”, w składzie którego zagrają m.in. władze miasta, sponsorzy i przyjaciele. Patronem medialnym wydarzenia jest Telewizja Master.

Miejscem niedzielnej sportowej zabawy będzie szkolne boisko. Na najmłodszych kibiców czekać będą dmuchańce, piana party, kolorowe proszki i inne atrakcje. Dzieci będą mogły też wziąć udział w biegu z przeszkodami „a’la mini  Runmageddon”, który przygotowany został w parku miejskim Chojniak. O godzinie 20.00 rozpocznie się biesiada pod gwiazdami.