Nad zalewem Zimna Woda w Łukowie odbędzie się Piknik Spółdzielczy. Pierwsze tego typu wydarzenie organizują spółdzielnie działające na terenie powiatu łukowskiego, m.in. Bank Spółdzielczy, Łukowska Spółdzielnia Mieszkaniowa, czy Spółdzielnia Mleczarska. Okazją do wspólnej zabawy, która odbędzie się w sobotę 29 czerwca, jest Międzynarodowy Dzień Spółdzielczości.

W programie pikniku znalazły się warsztaty plastyczne, malowanie twarzy, dmuchańce i animacje dla dzieci, loteria przygotowana przez Bank Spółdzielczy w Łukowie oraz poczęstunki: grochówka i domowe wypieki. Będą też występy seniorów z klubów działających w ŁSM, Grupy Artystycznej APIS oraz Kapeli „Szwagry” i lokalnych solistów.

Piknik Spółdzielczy już w sobotę 29 czerwca nad zalewem Zimna Woda. Początek zabawy godzina 13.00.

Piknik organizują wspólnie: Bank Spółdzielczy w Łukowie i w Krzywdzie, Spółdzielnia Mleczarska w Łukowie, Spółdzielnia Ogrodniczo-Pszczelarska w Łukowie, Spółdzielnia Socjalna „Dobra Wola”, Gminna Spółdzielnia „Samopomoc Chłopska” w Łukowie,  Gminna Spółdzielnia „Samopomoc Chłopska” w Stoczku Łukowskim oraz Łukowska Spółdzielnia Mieszkaniowa, dla której piknik będzie również okazją do świętowania jubileuszu 65-lecia.