W sobotę 22 czerwca rusza letnia pływalnia „Delfin” w Łukowie. Osoby, które będą przyjeżdżały na baseny samochodami, będą mogły zostawiać je m.in. na parkingach przy Urzędzie Miasta oraz na terenie bazy PKS.

Parking przy Urzędzie Miasta będzie bezpłatny. Auta będzie tam można pozostawiać od poniedziałku do piątku w godzinach 15.45 – 20.30, a w soboty i niedziele od 9.30 do 20.30.

Bezpłatny też będzie parking OSiR przy ul. Browarnej oraz za basenami przy kortach. Tam auta będzie można parkować od poniedziałku do piątku od 16.15 do 20.30, a w soboty i niedziele od 9.30 do 20.30.

Do dyspozycji kierowców będzie też parking na bazie PKS. Tam za parkowanie trzeba będzie zapłacić 5 zł za cały dzień. Wjazd i wyjazd na parking będzie znajdował się od strony bramy głównej przy ul. Piłsudskiego. Wejście i wyjście dla klientów przez bramę tylną. Ten parking będzie czynny od poniedziałku do piątku w godzinach 16.10 – 20.20 oraz w soboty i niedziele w godzinach 9.40 – 20.20.

W tym roku po raz pierwszy osoby przyjeżdżające na basen i parkujące wzdłuż ulicy Browarnej i Konwiktorskiej muszą pamiętać, że będzie to już strefa płatnego parkowania. Od poniedziałku do piątku godzina postoju w tej strefie to koszt 2 zł za godzinę. W weekendy w strefie płatnego parkowania opłaty nie są pobierane.