Siatkarze ze Szkoły Podstawowej nr 4 z Oddziałami Integracyjnymi w Łukowie zakończyli zmagania w łódzkiej lidze minisiatkówki. 8 czerwca odbyły się finały rozgrywek, do których awansowało osiem najlepszych zespołów po rundach zasadniczych we wszystkich kategoriach mini siatkówki.

Sportowcy z klasy IV Szkoły Podstawowej nr 4 z Oddziałami Integracyjnymi w Łukowie znaleźli się w finale. Prezentując się bardzo dzielnie, Adam Kołodziej i Marcel Antolak – w kategorii dwójek – skończyli rozgrywki ligi łódzkiej 2024 na V miejscu, przegrywając tylko jedno spotkanie.

Wspaniale zaprezentowali się ich starsi koledzy w kategorii trójek, którzy zostali mistrzami ligi łódzkiej 2024. Adam Mądry, Antoni Strzelczak, Karol Kamowski, Alan Grzyb, Krzysztof Stępniewski w całych rozgrywkach trwających kilka miesięcy przegrali tylko jeden mecz. Dodatkowo Adam Mądry został wybrany najlepszym zawodnikiem turnieju.

Za trzy tygodnie młodzi siatkarze wezmą udział w Mistrzostwach Polski Kinder Joy of Moving 2024 w minisiatkówce. Trenerem męskiej drużyny jest Jakub Ostrowski.