Gmina Stanin, Gminna Biblioteka Publiczna oraz Lokalna Grupa Działania „RAZEM” zapraszają na „Piknik Rodzinny w Klombach”. Odbędzie się on w niedzielę 9 czerwca 13:00 przy Gminnym Centrum Rekreacji w Wesołówce. Głównym punktem pikniku będzie gra terenowa w formie podchodów, inaugurująca nowy questu na Szlaku Ziemi Łukowskiej. Początek zabawy godzina 13.00.

Podczas pikniku nie zabraknie również animacji, dmuchańców, waty cukrowej i popcornu. Będzie też poczęstunek dla uczestników konkursów i warsztatów, który przygotują panie z KGW z Kosut, Sarnowa, Wesołówki i Wnętrznego. Podczas pikniku będzie można również odwiedzić mobilne stoisko CIT – Centrum Informacji Turystycznej Szlaku Ziemi Łukowskiej.

Osoby zainteresowane udziałem w „Questingu na Szlaku Ziemi Łukowskiej w Gminie Stanin” powinny skontaktować się z organizatorami. Zgłoszenia przyjmowane są i pod nr tel. 500 638 679. Szczegółowy opis i regulamin znajduje się na stronie LGD razem.

Wydarzenie jest współfinansowane ze środków Unii Europejskiej w ramach w ramach Europejskiego Funduszu Rolnego na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich, mające na celu promocję walorów turystycznych Szlaku Ziemi Łukowskiej poprzez realizację projektu „Utworzenie Centrum Informacji Turystycznej Szlaku Ziemi Łukowskiej” oraz projektu współpracy „Promocja Turystyki tudzież Kultury” (akronim PTtK) Autorki projektu: Sylwia Romańska-Węzik, Ewelina Ponikowska.