Uczniowie ze Szkoły Podstawowej nr 4 w Łukowie fantastycznie zaprezentowali się podczas Mistrzostw Województwa Lubelskiego w mini siatkówce plażowej Kinder Joy of Moving 2024. W kategorii klas czwartych zajęli dwa pierwsze miejsca i awansowali na Mistrzostwa Polski.

Fantastyczna pogoda oraz ogromne emocje towarzyszyły finałowym rozgrywkom województwa lubelskiego Kinder Joy of Moving. Łuków reprezentowały dwójki w kategorii klas czwartych i piątych chłopców oraz czwartych, piątych i szóstych dziewcząt. Trenerami młodych sportowców są Katarzyna Nowicka, Jakub Ostrowski i Grzegorz Kołodziej.

Fanatycznie zaprezentowali się chłopcy w kategorii klas czwartych. Adam Kołodziej i Marcel Antolak oraz Kacper Mazurek i Mateusz Czubaszek zdominowali kategorię rocznika 2013. Spotkali się ze sobą w finale, w którym lepsi byli mistrzowie z hali Adam i Marcel. Tym samym dwie pary uzyskały awans na Mistrzostwa Polski w Kołobrzegu.

Chłopcy Adam Mądry i Antoni Strzelczak byli o włos od awansu na MP w kategorii klas piątych. Po bardzo dobrych trzech pierwszych meczach przyszedł mały kryzys i dwa kolejne spotkania przegrali na przewagi, ostatecznie plasując się tuż za podium.

Dziewczęta,: Natalia Bryła z Nikolą Szczygieł, Zuzia Mucha z Amelią Łobodiuk oraz Maja Jaśkowska z Dianą Soldmuradowa, w każdej kategorii uplasowały się na miejscach 9-12.