13-letnia łukowianka została potrącona przez samochód marki Toyota. Dziewczynka jadąc swym jednośladem wjechała na przejazd dla rowerzystów na ul. 11-go Listopada, przy SP nr 4. Tam została potrącona przez osobowe auto. Całe zdarzenie zarejestrowała kamera monitoringu i choć wyglądało bardzo groźnie, na szczęście nastolatka nie doznała obrażeń.

Kierująca samochodem marki Toyota potrąciła na oznakowanym przejeździe dla rowerzystów nastoletnią łukowiankę. Policjanci rozmawiając z pokrzywdzoną dziewczynką dowiedzieli się, że jechała swym jednośladem „ciągiem pieszo-rowerowym” obok koleżanek i została potrącona przez auto, gdy była na oznakowanym przejeździe dla rowerzystów.

Natomiast kierująca Toyotą 57-latka z gminy Łuków mówiła, że dojeżdżając do przejazdu dla rowerzystów i pobliskiego przejścia dla pieszych swoją uwagę skupiła na przechodzącym przez nie mężczyźnie, że nie zauważyła nastoletniej rowerzystki. Na szczęście jechała z niewielką prędkością i mimo, że potrącenie wyglądała groźnie, pokrzywdzonej 13-latce nic się nie stało.

57-latka za nieustąpienie pierwszeństwa jadącej po przejeździe rowerzystce  i potrącenie jej została ukarana mandatem, a jej „konto wzbogaciło się” o punkty karne.

Całe zdarzenie zarejestrowały kamery monitoringu. Nagranie publikujemy ku przestrodze, aby kolejny raz pokazać, że chwila nieuwagi na drodze może doprowadzić do tragedii.