Piłkarze ŁKS pokonali na wyjeździe Az-Bud Komarówka Podlaska 5:3. W tym zaciętym meczu na szczycie hat-trickiem popisał się Barek Chojniak, a swoją 40-tą bramkę w sezonie strzelił kapitan Orląt Rafał Jaworski.

Mecz w Komarówce rozpoczął się od czerwonej kartki dla piłkarza gospodarzy, którzy już od 5 minuty musieli grać w osłabieniu. Niestety 20 minut później szanse się wyrównały, bo boisko za faul musiał opuścić Młynarczyk. Jeszcze przed przerwą dwa gole dla Orląt strzelili Chojniak i Siemieniuk.

Na początku drugiej połowy bramkę kontaktową zdobyli gospodarze. Jednak dwa kolejne gole dla naszej ekipy strzelił Chojniak, kompletując tym samy hat-tricka. Jednak Komarówka nie zamierzała składać broni i podciągnęła wynik na 3:4. Ostatni cios zadali jednak podopieczni Stanisława Chudzika. 5 minut przed końcem meczu  wynik na 3:5 ustalił kapitan łukowskich Orląt Rafał Jaworski.

ŁKS Orlęta są liderem klasy okręgowej z dużymi szansami na awans. Do rozegrania pozostało jeszcze pięć kolejek, jednak większość rywali, to drużyny z dolnej części tabeli.

fot. KS Az-Bud Komarówka Podlaska