Zapraszamy Państwa na emisję programu Master TV, który nadamy w piątek 16 lutego o godz. 20.00. W programie relacje z karnawałowych imprez oraz z pierwszych spotkań kandydatów na burmistrza Łukowa z mieszkańcami.

Zapraszamy do obejrzenia relacji z Balu Bezalkoholowego w Bursztynowej, potańcówki seniorów
w SP1 oraz karnawałowego spotkania emerytów PKS. Nie zabraknie tez imprez walentynkowych takich jak bal seniorów z klubów „Raj” i „Pomocna Dłoń”, a także z walentynkowego koncertu Fabryki Piosenki ŁOK i z włoskiej kolacji w „Chabrowym”. Pokażemy też walentynkowe happeningi przygotowane przez kandydatów na burmistrza.

W programie przypomnimy również łukowski finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy oraz z Pieszego Rajdu Powstańczego im. ks. Stanisława Brzóski.

W programie poruszymy również temat stanu łukowskich szkół podstawowych oraz powiemy o wyroku
w sprawie pobicia burmistrza Piotra Płudowskiego. Będzie też materiał o Monice B. z Sięciaszki Drugiej oskarżonej o znęcanie się nad swoją małoletnią córką.

Zapraszamy również Państwa do obejrzenia wywiadu
z przewodniczącymi Rady Miasta i Rady Powiatu. Będą też już pierwsze materiały wyborcze kandydatów na burmistrza Łukowa. Pokażemy rozpoczęcie kampanii przez Ireneusza Goławskiego. Zaprezentujemy plany Bartłomieja Bryka, dotyczące nowego kompleksu sportowego. Powiemy o tym, jak przebiegało spotkanie Przemysława Wereszczyńskiego z przedsiębiorcami. Będzie też relacja z inauguracji kampanii ubiegającego się o reelekcję burmistrza Piotra Płudowskiego.

Powtórki programu przez cały weekend.