Z obrażeniami ciała do szpitala trafiła 12-latka, która przechodziła przez przejście dla pieszych. Dziewczynka została potrącona przez kierującego samochodem Audi 45-latka. Na szczęście urazy jakich doznała nie zagrażają jej życiu i zdrowiu. Przypominamy, że kierujący pojazdem zbliżając się do przejścia dla pieszych jest obowiązany zachować szczególną ostrożność.

30 stycznia, przed południem dyżurny łukowskiej komendy został powiadomiony o zdarzeniu drogowym, do jakiego doszło na ulicy 11-Listopada. Ze zgłoszenia wynikało, że kierujący osobówką potrącił przechodzącą przez jezdnię pieszą. Mundurowi którzy przyjechali we wskazane miejsce ustalili, że w zdarzeniu uczestniczył samochód marki Audi, którym kierował 45-letni łukowianin i 12-latka. Pokrzywdzona dziewczynka z miejsca wypadku została odwieziona karetką do szpitala. Na szczęście okazało się, że urazy jakich doznała pokrzywdzona nie są groźne.

Pracujący na miejscu wypadku policjanci z łukowskiej drogówki ustalili wstępnie, że kierujący Audi mężczyzna  wyjeżdżając z osiedlowej uliczki skręcił w prawo w ulicę 11-Listopada i tam potrącił znajdująca się na przejściu dziewczynkę. Mężczyzna mówił mundurowym, że „oślepiło go słońce, że nie zauważył 12-latki na pasach”.