Zapraszamy Państwa na emisję programu Master TV, którego nadawanie rozpoczniemy w piątek 12 stycznia o  godzinie 20.00. Głównym punktem będzie przegląd najciekawszych naszym zdaniem wydarzeń minionego, 2023 roku.

Za nami rok, w którym najważniejszym politycznym wydarzeniem były wybory parlamentarne. Przypomnimy jak przebiegała kampania i kto w tym czasie gościł w naszym mieście.

W programie zobaczycie również Państwo m.in. relacje z Dni Łukowa oraz łukowskiego finału WOŚP. Przypomnimy najważniejsze miejskie i powiatowe inwestycje oraz imprezy, które zgromadziły najwięcej widzów. W 2023 roku 100-lecie obchodził Łukowski Klub Sportowy Orlęta Łuków.

W „Hitach Roku 2023” nie zabraknie też artystycznych wydarzeń, jakie miały miejsce w naszym mieście. Przed łukowską publicznością w ubiegłym roku wystąpili m.in. Maryla Rodowicz, Dariusz Maleo Malejonek, John Porter, Piotr Bukartyk oraz Skolim.

W naszym programie nie zabraknie też aktualności. Zapraszamy m.in. na relację z Orszaku Trzech Króli oraz z sylwestrowych imprez, podczas których witaliśmy Nowy, 2024 rok. Będzie też relacja ze spotkań, podczas których poznaliśmy nazwiska osób, które w wyborach samorządowych zamierzają ubiegać się o stanowisko burmistrza Łukowa.

Powtórki programu przez cały weekend.