Łukowski Program Telewizyjny Master TV zaprasza Państwa na świąteczną emisję, którą nadamy 25 i 26 grudnia. Początek w Boże Narodzenie o godzinie 10:30.

W programie życzenia od władz samorządowych i nie tylko, relacje z przedświątecznych spotkań opłatkowych oraz moc kolęd, które usłyszycie Państwo w wykonaniu dzieci, młodzieży i seniorów oraz gwiazd polskiej sceny muzycznej. Przez cały program będziemy emitować kolędy, które można było usłyszeć podczas Koncertu Kolęd i Słodkich Serc.

Zapraszamy Państwa także na relację z rozświetlenia miejskiej choinki na Placu Solidarności i Wolności, relację z Mikołajek w Centrum Konferencyjno – Bankietowym Chabrowy, Mikołajek w gminie Łuków oraz w gminie Stanin, spotkań wigilijnych na Palcu Solidarności i Wolności oraz w klubie seniora Raj.

  W programie również finał akcji Polacy – Rodakom na Ukrainie, Jarmark Bożonarodzeniowy w Łukowie, charytatywna akcja Centrum Usług Społecznych, koncert Dariusza Maleo Malejonka, Charytatywny Mecz Mikołajów w koszykówkę. Pokażemy też zbiórki darów dla dzieci z domów dziecka, które przeprowadzili łukowscy motocykliści, warsztaty ozdób choinkowych organizowanych przez Muzeum Regionalne, Łukowski Ośrodek Kultury i łukowskie Nadleśnictwo.

Będą też relacje z Dnia Życzliwości w I LO im. Kościuszki, charytatywnych rozgrywek piłkarskich w Łukowie i okolicach oraz z Olimpiady Logistycznej w „Rolniku”. Pokażemy też bociana, który postanowił zimować w Trzebieszowie.

W świątecznym programie także obszerny wywiad ze starostą Dariuszem Szustkiem oraz rozmowa z burmistrzem Piotrem Płudowskim i miejskimi radnymi o uchwalonym właśnie budżecie na 2024 rok.

Tradycyjnie w święta zapraszamy na GAGI, czyli nigdy nieemitowane ujęcia kamery Master TV.

Życząc Państwu spokojnych i radosnych Świąt Bożego Narodzenia zapraszamy na świąteczną emisję.