Już po raz XXI odbędzie się Gala Charytatywna New Year’s Party. Dochód z gali oraz podarowane rzeczy zostaną przekazane podopiecznym z Domu Dziecka ,,Dom pod Kasztanami” w Siedlcach, dzieci z Domu Dziecka „Na Zielonym Wzgórzu” w Kisielanach, dzieci ze Stowarzyszenia Rodziców Dzieci Niepełnosprawnych „Mgiełka” oraz dzieci z Domu Dziecka w Solecznikach na Litwie. Organizatorem i pomysłodawcą inicjatywy jest Szkoła Językowa Eurolingua.

  Gala odbędzie się 12 stycznia w Centrum Kultury i Sztuki im. A. Meżeryckiego w Siedlcach. Wystąpią na niej słuchacze Szkoły Językowej Eurolingua. Goście będą mieli okazję wysłuchać największych przebojów w języku angielskim, francuskim i niemieckim, a także podziwiać umiejętności teatralne dzieci. Poza uczniami wystąpią też znani artyści.

Podczas tego wydarzenia odbędzie się również oficjalne zakończenie i podsumowanie akcji „Wrzuć cukierka do pudełka radość dzieci będzie wielka”. W akcję włączyło się wiele różnych instytucji, przedszkoli, szkół podstawowych, ponadpodstawowych oraz gminnych ośrodków kultury.

Gala Charytatywna New Year’s Party od lat gromadzi lokalną i międzynarodową społeczność. Ludzi aktywnych charytatywnie, biznesowo, społecznie, edukacyjnie oraz w dziedzinie sztuki i kultury. Patronat Honorowy nad wydarzeniem obejmują europarlamentarzyści, posłowie oraz przedstawiciele władzy samorządowej.