Julia Osiak, Wiktoria Zdanowska, Dawid Grudzień i Maksymilian Zdanowski, to młodzi recytatorzy z Łukowskiego Ośrodka Kultury, którzy znaleźli się w gronie laureatów Turnieju Wojewódzkiego 27. Jesiennego Konkursu Recytatorskiego.

  Finał Turnieju Wojewódzkiego 27. Jesiennego Konkursu Recytatorskiego odbywał się 28 i 29 listopada w Klubie Muzycznym w Centrum Spotkania Kultury. Zaprezentowało się na nim 95 recytatorów wyłonionych w drodze eliminacji powiatowych. Było to przedsięwzięcie na masową skalę, bo w tegorocznej edycji wzięło udział około 1000 osób, którzy w tegorocznej edycji zainspirowali się tematem „Sny i marzenia”. Podczas przesłuchań finałowych jury wojewódzkie wyłoniło 35 laureatów w pięciu kategoriach wiekowych. Miło nam poinformować, że wśród nich znaleźli się recytatorzy z ŁOK: Julia Osiak z kl. VI, Wiktoria Zdanowska z kl. II, Dawid Grudzień z kl. III oraz Maksymilian Zdanowski z kl. IV.

Podopieczni Sławomira Żyłki odbiorą nagrody na koncercie laureatów, który odbędzie się 6 grudnia w Centrum Spotkania Kultury w Lublinie. Gratulujemy.