Łukowski Program Telewizyjny Master TV zaprasza Państwa na emisję, którą nadamy w piątek 24 listopada o godzinie 20.00. W programie relacja z Łukowskiej Mocy Kultury, w tym, m.in. Z Dnia Kultury Żydowskiej, wystawy rzeźby i fotografii oraz koncertów Tomasza Zienia i Elżbiety Adamiak.

Dużo miejsca w programie poświecimy seniorom, którzy w listopadzie obchodzili swoje święto. Będzie m.in. relacja z Herbatki dla Seniora w Szkole Podstawowej nr 2, podsumowanie projektu „Łukowski senior – Aktywy senior” w Sali Ambasador oraz z Andrzejkowego Balu Klubu Czas Plus.

W programie również: II Łukowskie Spotkania Historyczne, prezentacja albumu „W 365 zdjęć po Łukowie”, wystawa rzeźby Mieczysława Gaja w łukowskim muzeum,  sukces łukowskiego pływaka podczas ogólnopolskiej Otyliady, rozpoczęcie sezonu łukowskich morsów, Przegląd Pieśni Patriotycznych w Szkole Podstawowej nr 3 oraz koncert patriotyczny uczniów łukowskiej szkoły muzycznej. Zapraszamy także do obejrzenia występu zespołu Defis w Centrum Konferencyjno – Bankietowym Chabrowy w Zalesiu, a także relacji z Festiwalu Sportu i Zdrowia, czyli Turnieju Pierwszego Kroku Kickboxingu. Poruszymy też problem niskiego poziomu wody w łukowskim zalewie.

Powtórki programu przez cały weekend.