Izabela Zarzycka – tancerka, choreograf, dyplomowany instruktor tańca, organizuje „Warsztaty taneczne dla kobiet”. Zajęcia odbędą się 27 i 28 grudnia w sali Ambasador. Zapisy przyjmowane są pod numerem telefonu 504 062 415 oraz pod adresem: zarzycka.dance@gmail.com.

Warsztaty odbędą się tuż przed nocą sylwestrową. Chodzi tu bowiem o to, aby roztańczyć swoje ciało przed najgorętszą nocą w roku. „Zabierz swoją mamę, siostrę, koleżankę, przyjaciółkę i pozwólcie sobie na rozwój jako kobieta! Poziom początkujący! Nie obawiaj się, że nigdy nie miałaś do czynienia z tańcem, to jest idealna okazja na to, żeby przyjść i spróbować” – mówi Izabela Zarzycka

Koszt zajęć wynosi 50 zł za jeden dzień lub 80 zł za oba dni.

 

Pochodząca z Łukowa Izabela Zarzycka ma w swoim dorobku artystycznym występy z największymi gwiazdami polskiej i zagranicznej sceny muzycznej np. Jason Derulo, Black Eyed Peas, Alvaro Soler, Edyta Górniak, Maryla Rodowicz, Viki Gabor oraz wielu wielu innych.

Wraz z Grupą Volt Agustina Egurroli pracowała przy największych polskich programach telewizyjnych m.in. “The Voice of Poland”, “Jaka to melodia?”, “Dance Dance Dance”, gdzie miała także przyjemność być choreografem. Nie można również zapomnieć o licznych festiwalach na przykład “Festiwal Polskiej Piosenki w Opolu” czy “Sopot Top Trendy Festiwal”.

Jako instruktor tańca prowadzi zajęcia high heels dla kobiet. „Dzielę się swoją wiedzą i doświadczeniem tanecznym i chcę, aby każda z kobiet mogła wyzwolić swoją kobiecość oraz wzmocnić pewność siebie.” – dodaje Iza.