Od czasu kiedy nowym prezesem Orląt został Arkadiusz Pogonowski, nastąpiło kilka ważnych zmian w łukowskim klubie. Na wniosek prezesa do zarządu wybrano nowych członków: Cezarego Pasika oraz Rafała Jaworskiego. Następnie prezes zatrudnił nowego trenera seniorskiej drużyny piłki nożnej, którym został Stanisław Chudzik. W listopadzie nastąpił kolejny etap „rewolucji”. Rozwiązano umowę z dyrektorem sportowym Maciejem Sygą, który w tym czasie został szkoleniowcem Huraganu Miedzyrzec Podlaski. Na to miejsce powołano dwóch koordynatorów, Rafała Jaworskiego i Sebastiana Sowisza.

Obaj są kluczowymi postaciami pierwszej drużyny Orląt oraz trenerami grup juniorskich. Teraz otrzymali kolejne zadania od władz klubu, będą zajmować się organizacją szkolenia w akademii oraz czuwać nad tym procesem. Będą analizować dokumentacje trenerskie oraz wspierać trenerów podczas rozgrywek ligowych i turniejów. Obecnie na treningi do Orląt uczęszcza ponad 300 młodych piłkarzy, w kilku grupach wiekowych. Seniorska drużyna zajmuje pierwsze miejsce w klasie okręgowej, z nadzieją na powrót do IV ligi.

„Jestem pewny, że obaj panowie poradzą sobie z nowymi zadaniami. Mocno czują się związani w klubem. Porozmawialiśmy, ustaliliśmy wstępne warunki współpracy w tym zakresie i działamy. Zmiany są po to, żeby było tylko lepiej, jestem przekonany że tak będzie – mówi prezes ŁKS Orlęta Łuków Arkadiusz Pogonowski.