W ostatni weekend października siatkarze ze Szkoły Podstawowej nr 4 w Łukowie reprezentowali swoją szkołę i  miasto w różnych rejonach Polski.

W sobotę drużyna w składzie: Adam Mądry, Antoni Strzelczak, Alan Grzyb i Adam Kołodziej pojechali do Ostrołęki na turniej mocno obsadzony drużynami z kilku województw. Chłopcy z klasy piątej wygrali 6 spotkań, przegrali 3, zajmując ostatecznie 6. miejsce na 16 startujących zespołów. Organizatorem rozgrywek był UKS Olimp w Ostrołęce.

W niedzielę do Lublina wybrali się chłopcy z klas czwartych na turniej ,,dwójek”. W tej kategorii ,,czwórkę” reprezentowały dwa zespoły: Adam Kołodziej, Marcel Antolak, Kacper Mazurek oraz  Kuba Cegiełko. Po emocjonujących meczach w klasyfikacji końcowej sportowcy zajęli 1. oraz 5. miejsce na 14 startujących zespołów z województwa lubelskiego. Organizatorem rozgrywek była Akademia Młodego Siatkarza.

Oprócz zmagań turniejowych nasi dwaj zawodnicy z klasy siódmej: Wojtek Mądry i Marcel Olszewski przebywali od piątku do niedzieli w Białej Podlaskiej na zgrupowaniu kadry województwa lubelskiego. Organizatorem wydarzenia był Wojewódzki Związek Piłki Siatkowej.

Trenerem i opiekunem uzdolnionych sportowców jest Jakub Ostrowski.