Elegancko, klasycznie, wygodnie, a do tego modnie i stylowo. To must have mody męskiej, które znaleźć można w salonie Recman w Łukowie. Już 7 października marka będzie obchodzić czternastą rocznicę otwarcia sklepu. Z tej okazji każdy, kto tego dnia odwiedzi salon, będzie mógł skorzystać z 20% rabatu przy zakupie dwóch nieprzecenionych produktów!

 

Recman to marka, która specjalizuje się w produkcji odzieży męskiej oraz akcesoriów. Flagowe wyroby marki wytwarzane są z najwyższej jakości tkanin i dodatków, które cechuje najwyższą jakość i dbałość o detale. Dzięki staranności wykonania każdy mężczyzna podkreśli swój elegancki styl, ale przede wszystkim poczuje się komfortowo i swobodnie. W ofercie firmy Recman znajdują się męskie garnitury, marynarki, spodnie i koszule oraz gustowne dodatki, które świetnie uzupełnią każdą stylizację komponowaną na ważne okazje, takie jak np. spotkanie biznesowe. To propozycja idealna dla mężczyzn ceniących sobie wygodę i ponadczasową elegancję.

 

Z okazji czternastych urodzin salonu Recman znajdującego się przy ul. Piłsudskiego 1 marka przygotowała atrakcyjną promocję dla Klientów. W dniu urodzin, 7 października, będzie obowiązywał rabat -20% przy zakupie dwóch nieprzecenionych produktów. Dodatkowo, specjalnie dla naszych Czytelników, wspólnie z marką Recman przygotowaliśmy konkurs, w którym do wygrania są:

  • I miejsce: perfumy Black by Recman
  • II miejsce: spinki Recman
  • III miejsce: krawat Recman

 

Aby je zdobyć, wystarczy odpowiedzieć na poniższe pytanie: Krawat czy mucha? Co wybierasz i dlaczego?

Na odpowiedzi czekamy do 9 października, do godz. 12:00. Swoje zgłoszenia przesyłajcie na adres master@telewizja.lukow.pl (w treści wiadomości należy koniecznie podać swoje imię i nazwisko – to warunek konieczny, aby odebrać nagrodę). Najciekawsze odpowiedzi wraz z uzasadnieniem nagrodzimy upominkami od firmy Recman, które będzie można odebrać w salonie przy ul. Piłsudskiego 1 w Łukowie.

 

Zapraszamy także do polubienie fanpage’a marki na Facebooku oraz Instagramie.