Już w najbliższy czwartek 5 października odbędzie się debata łukowskich kandydatów do Sejmu. Poprowadzi ją burmistrz Piotr Płudowski. Udział w debacie zadeklarowało siedmiu z dziesięciu kandydatów.

W debacie swój udział potwierdzili: Bernarda Machniak (Koalicja Obywatelska), Beata Zdanowska (Trzecia Droga), Barbara Kot (Trzecia Droga), Longin Kajka (Bezpartyjni Samorządowcy), Paweł Sosnowski (Trzecia Droga), Mateusz Popławski (Koalicja Obywatelska) oraz Leszek Świętochowski (Trzecia Droga).

Jak czytamy na profilu społecznościowym burmistrza Piotra Płudowskiego, zaproszenie jest nadal aktualne dla trójki pozostałych kandydatów: Piotra Lipińskiego (Polska Jest Jedna), Sławomira Skwarka (Prawo i Sprawiedliwość) i Krzysztofa Głuchowskiego (Prawo i Sprawiedliwość).

Na profilu włodarza miasta, w  komentarzach, można też zamieszczać pytania do konkretnego kandydata.

Debata łukowskich kandydatów do Sejmu już w czwartek 5 października. Odbędzie się w sali widowiskowej Łukowskiego Ośrodka Kultury. Rozpocznie się o godzinie 18.00. Debata będzie transmitowana na facebookowym profilu Telewizji Master.

Widzowie naszego programu będą też mogli obejrzeć retransmisję debaty w piątek 6 października o godzinie 20.00.