Z poważnymi obrażeniami ciała przewieziono do szpitala potrąconego 65-letniego rowerzystę. Jadącego jednośladem „po rondzie” mężczyznę potrącił kierujący Mazdą, który nie ustąpił mu pierwszeństwa przejazdu. Moment wypadku zarejestrowały kamery miejskiego monitoringu.
27 września po godzinie 18.00 łukowscy policjanci zostali powiadomieni o zdarzeniu drogowym, do którego doszło na rondzie na ul. Al. Kaczorowskiego. Ze zgłoszenia wynikało, że doszło tam do potrącenia rowerzysty. Mundurowi którzy przyjechali we wskazane miejsce ustalili, że kierujący samochodem marki Mazda 49-letni łukowianin potrącił jadącego rowerem 65-letniego mieszkańca Łukowa. Pokrzywdzony rowerzysta doznał poważnych obrażeń ciała i został przewieziony do szpitala. Na szczęście jego życiu nie zagraża niebezpieczeństwo.
Pracujący na miejscu wypadku drogowego policjanci z łukowskiej drogówki ustalili, że kierujący Mazdą wjeżdżając na rondo nie zachował szczególnej ostrożności i nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu jadącemu rowerem po tym rondzie 65-latkowi.
Teraz prowadzący postępowanie ustalą szczegóły i dokładne okoliczności zdarzenia, przeanalizują zapis kamer miejskiego monitoringu, który zarejestrował moment zaistnienia wypadku.