Piłkarze ŁKS Orlęta Łuków wygrali z Sokołem Adamów 3:2. Było to czwarte z rzędu ligowe zwycięstwo naszych piłkarzy. A niedawno „Orły” wygrały również mecz w Pucharze Polski.

Mecz pomiędzy Orlętami a Sokołem do końca trzymał w napięciu, a rozstrzygające gole padły w ostatnich minutach spotkania.

Pierwsza połowa to dominacja Orląt udokumentowana golem strzelonym przez Adriana Siemeniuka. Jednak w ostatniej akcji pierwszej połowy goście strzelili bramkę wyrównującą. W drugiej części gry niespodziewanie bramkę zdobyli podopieczni Wiesława Gruli. Wynik 1:2 utrzymywał się do 88 minuty, kiedy to drugiego gola strzelił Siemieniuk. Zawodnicy Macieja Sygi zwietrzyli możliwość zgarnięcia kompletu punktów. W 90 minucie zwycięską bramkę zdobył kapitan Orląt Rafał Jaworski.

Był to ostatni mecz Macieja Sygi na trenerskiej ławce Orląt Łuków. Na tym stanowisku zastąpił go Stanisław Chudzik. Nowy trener poprowadzi drużynę już w kolejnym meczu, w którym Orlęta zmierzą się z rywalem zza miedzy, czyli ŁKS Łazy. Smaczku temu spotkaniu dodaje fakt, że Chudzik, był kiedyś trenerem ŁKS Łazy, drużyny prowadzonej dziś przez Dariusza Solnicę.

Skrót z meczu wkrótce na naszej stronie internetowej.