Łukowski Program Telewizyjny Master TV zaprasza Państwa na emisję, którą nadamy w piątek 22 września
o godzinie 20.00. Dziś w programie m.in. wywiad z prezesem PKS o planach budowy nowego dworca oraz materiały wyborcze, w tym m.in. konferencje prasowe z udziałem kandydatów do Sejmu i Senatu.

Dziś w programie także Narodowe Czytanie „Nad Niemnem” w łukowskim parku, turniej tenisa ziemnego na kortach firmy Elbud, jubileuszowe obchody NSZZ „Solidarność”, inauguracja projektu „Łukowski Senior – Aktywny Senior”, nowa pomoc dydaktyczna w Zespole Placówek, wystawa malarstwa w Galerii PROwizorium ŁOK, kolorowy dzień nad zalewem Zimna Woda, pierwszy trening „piłkarskiego przedszkola” Legii Warszawa.

Zapraszamy również na relację z przejazdu Bezpiecznego Peletonu przez nasze miasto, dożynek działkowców na „Niedźwiadku”, katyńskich obchodów 17 września na łukowskim cmentarzu, ostatniego koncertu organowego w kościele NMP Matki Kościoła oraz z obchodów jubileuszu 50-lecia pożycia małżeńskiego. Pokażemy też, jak Marek Saganowski trenował łukowskich ministrantów.

W naszym dzisiejszym programie wyemitujemy również materiały wyborcze, m.in. wizytę lidera partii Polska Jest Jedna, konferencję wiceministra Aktywów Państwowych Jana Kanthaka, briefing prasowy kandydatów Koalicji Obywatelskiej do Sejmu i Senatu oraz pro-frekwencyjną konferencję burmistrza Łukowa.

Powtórki programu przez cały weekend.