Na początku września w Turcji odbywały się Mistrzostwa Europy juniorów, kadetów i dzieci w kickboxingu. W mistrzostwach kontynentu wystartowało troje łukowian: Dominika Kondracka, Oskar Dudziński i Jakub Oponowicz. Podopiecznymi trenera Zenona Pawlikowskiego odnieśli ogromy sukces Jakub Oponowicz i Oskar Dudziński zdobyli złote medale i zostali Mistrzami Europy, a Dominika Kondracka wywalczyła srebrny medal. Ponadto Jakub Oponowicz wywalczył srebrny medal w walkach drużynowych.

Dominika i Oskar  startowali w kategorii juniorów w formule full contact, a Jakub walczył w kategorii dzieci w formule pointfighting.

Ze względu na tylko częściowe finansowanie udziału w mistrzostwach przez Polski Związek Kickboxingu, wyjazd na turniej odbył się dzięki dużemu zaangażowaniu rodziców. Na co dzień młodych sportowców wspierają władze samorządowe. Jakub Oponowicz otrzymuje stypendium Wójta Gminy Łuków, a Dominika Kondracka i Oskar Dudziński stypendium Burmistrza Miasta Łuków. Ponadto udział Oskara w zawodach wspierała firma Harvesti.