Z obrażeniami ciała przetransportowano śmigłowcem LPR 17-latka, który zderzył się z ciężarowym Mercedesem. Nastolatek nie miał prawa jazdy, a motocykl nie miał ubezpieczenia i nie był dopuszczony do ruchu.

Do wypadku doszło w Jeleńcu. Kierujący crossowym motocyklem 17-latek z gminy Stanin zderzył się z ciężarowym Mercedesem, którego kierującym był 33-latek z Siedlec. Do zderzenia pojazdów doszło w momencie, gdy kierujący motocyklem 17-latek wyprzedzał skręcającą w lewo do posesji ciężarówkę. W wyniku wypadku nastolatek doznał obrażeń ciała i śmigłowcem LPR został przetransportowany do szpitala. Na szczęście okazało się, że urazy jakich doznał nie zagrażają jego życiu.

Pracujący na miejscu zdarzenia policjanci z łukowskiej drogówki ustalili, że nastolatek nie miał uprawnień do kierowania pojazdem, a jego jednoślad był nieubezpieczony i niedopuszczony do ruchu.

Teraz policjanci prowadząc postępowanie ustalą szczegóły i okoliczności tego wypadku, przesłuchają między innymi świadków, ustalą też kto pozwolił 17-latkowi na jazdę motocyklem, który nie powinien poruszać się po drogach.

Policja apeluje do wszystkich kierujących o rozwagę i przestrzeganie przepisów. Każdy uczestnik ruchu drogowego musi mieć na względzie bezpieczeństwo swoje i innych” „Motocyklisto, pamiętaj, że drogi publiczne to nie są tory wyścigowe! Pomyśl zatem o innych kierowcach. Przestrzegaj zasad ruchu drogowego: nie przekraczaj prędkości; nie wymuszaj pierwszeństwa; wykazuj się ograniczonym zaufaniem wobec innych kierowców; zadbaj o odblaskową odzież, która sprawi, że będziesz bardziej widoczny na drodze”.