Łukowski Program Telewizyjny Master TV zaprasza Państwa na emisję, którą nadamy w piątek 28 lipca o godzinie 20.00. W programie nie zabraknie relacji z tego co działo się w lipcu w Łukowie. Z naszą kamerą byliśmy m.in. w ŁOK-u, odwiedziliśmy zalew Zimna Woda i baseny Delfin, oraz nową salę zabaw.

Lipiec obfitował też w otwarcia dróg gminnych i powiatowych. Byliśmy w Kierzkowie, Jonniku, Celinach i Radoryżu Smolanym. Mamy też dla Państwa relację z pobytu w naszym mieście ministra Piotra Glińskiego, który odsłonił nowy mural na budynku tzw. starej plebanii.

Obserwowaliśmy również wybory członków do nowej Rady Nadzorczej Łukowskiej Spółdzielni Mieszkaniowej. Z kamerą Master TV gościliśmy też na Święcie Jagody w Gręzówce oraz Przeglądzie Zespołów Ludowych w Starych Kobiałkach. Zaproszono nas także na Święto Policji.

Ponadto w naszym programie obejrzycie Państwo relacje z koncertu muzyki kameralnej w parku miejskim i uroczystości na cmentarzu w Stoczku Łukowskim. Będzie też o nowych inwestycjach w fotowoltaikę w PUIK-u oraz o przekazaniu promes na renowację łukowskich zabytków.

Powtórki programu przez cały weekend.