Młodzi siatkarze ze Szkoły Podstawowej Nr 4 w Łukowie grali w Mistrzostwach Polski w minisiatkówce Kinder Joy of Moving. Finały tej największej siatkarskiej impreza w kraju odbyły się 7-9 lipca w Gliwicach w najnowocześniejszej arenie sportowej w Polsce.

Aby zakwalifikować się do turnieju finałowego szkoły rywalizowały na kilku etapach eliminacyjnych. Młodzi adepci siatkówki z SP4 pod wodzą Jakuba Ostrowskiego uzyskali awans na MP rozgrywając około 20 meczy (17 zwycięstw, 3 porażki). Awans na Mistrzostwa dla każdego młodego siatkarza oraz trenera to wielkie marzenie, a łukowską „Czwórkę” reprezentowały aż dwie drużyny. W kategorii dwójek (klasa czwarta) oraz w kategorii czwórek (klasa szósta).

W kategorii dwójek chłopcy z SP4 zajęli 14 miejsce w Polsce natomiast w kategorii czwórek 27 miejsce. Trener Jakub Ostrowski: „Jest ogromnie zadowolony z występu moich podopiecznych, którzy bardzo dzielnie rywalizowali z wielkimi klubami  z całej Polski. Przez 3 dni zmagań nasi chłopcy zdobywali ogromne doświadczenie oraz poznawali kolegów z różnych rejonów kraju.”