W Wólce Domaszewskiej i okolicach pojawiło się dużo młodzieży. Przemykali wśród zabudowań wsi, po polach i lasach, wpatrując się w mapy. Byli to uczestnicy biegów na orientację „Żółwik IV”. Terenową zabawę zorganizowały Hufiec ZHP Łuków przy współpracy ze Szkołą Podstawową w Wólce Domaszewskiej.

Zadaniem uczestników gry, która odbywała się 3 czerwca, było odnalezienie w terenie specjalnych punktów kontrolnych. Liczyło się również, aby zrobić to w jak najkrótszym czasie. W kategorii harcerzy  w wieku od 10 do 12 lat najlepszy był Franciszek Ksok. Drugie miejsce zajął Piotr Misiak, a trzecie – Maja Dylda. W kategorii harcerzy starszych i wędrowników zwyciężył Krystian Manukyan, przed Aleksandrą Szuper i Leną Ostrowską.

Grę terenową zorganizował zespół w składzie: hm. Magdalena Czerska – Sadło, hm. Michał Mojski oraz phm. Anna Golba, jednocześnie dyrektor Szkoły Podstawowej w Wólce Domaszewskiej. Opiekę nad młodzieżą sprawowały phm. Sylwia Staniszewska i Dorota Szuper. Zawody wsparł powiat łukowski w ramach zadania publicznego.