Reprezentanci KSW Łuków po raz kolejny potwierdzili swoją przynależność do czołówki polskiego kickboxingu w kategoriach dziecięcych i młodzieżowych. Na rozegranych w Bałtowie mistrzostwach kraju zdobyli cztery tytuły mistrzowskie w formule pointfighting i light contact.

Na Mistrzostwa Polski Kadetów w formule light contact i pointfighting oraz Mistrzostwach Polski Dzieci w formule pointfighting zorganizowanych pod patronatem Polskiego Związku Kickboxingu o medale walczyło 555 zawodników z  57 klubów.

W turnieju  bardzo dobrze spisali się podopieczni trenera Zenona Pawlikowskiego reprezentujący sekcję kickboxingu  KSW Łuków. Zdobyli aż 16 medali, w tym 4 złote. Mistrzami Polski zostali: Maja Radomyska, Julia Kondracka, Nikodem Gurdziel i Jakub Oponowicz, srebrne medale wywalczyli: Karolina Gajownik, Maja Mucha, Róża  Zaniewicz, Borys Kaczorowski, Kacper Bartosiewicz, Dominik Domżalski, a brązowe:, Julia Domżalska, Nikola Rosa, Alan Rosa, Michał Gajownik, Sebastian Czerski i Alex Siekierzyński.

Trener Zenon Pawlikowski mówi: „Do mistrzostw w Bałtowie młodzi łukowscy zawodnicy przygotowywali się cały rok i trzeba przyznać zrobili to bardzo solidnie. Na zawodach walczyli ambitnie. Zdobyli 16 medali, wywalczyli cztery tytuły mistrzowskie. Niektórzy otrzymają wkrótce powołania do kadry i  szansę na dołączenie do grupy przygotowującej się do udziału w mistrzostwach Europy, które odbędą się na przełomie sierpnia i września w Stambule (Turcja).”