Adam Kołodziej ze Szkoły Podstawowej nr 4 w Łukowie zajął pierwsze miejsce w województwie lubelskim w siatkarskich „singlach” rozgrywanych w ramach Kinder Joy of Moving.

13 maja w Lublinie odbył się finał województwa lubelskiego w rozgrywkach Kinder Joy of Moving w kategorii ,,single”. W eliminacjach wystartowało ponad 30 zawodników z całej Lubelszczyzny. Do wąskiego finału dostało się ośmiu najlepszych, w tym aż trzech reprezentantów Szkoły Podstawowej nr 4 w Łukowie. Zwycięzcą turnieju, i tym samym najlepszym zawodnikiem w województwie lubelskim w roku 2023 w rozgrywkach Kinder Joy of Moving, został 10-letni Adam Kołodziej. Oprócz Adama bardzo dobrze spisali się pozostali podopieczni Jakuba Ostrowskiego: Marcel Antolak, zajął 5. miejsce, a Kacper Mazurek wywalczył 6. miejsce.