Stowarzyszenie Przyjazny Łuków, radni Bartłomiej Bryk i Władysław Karaś oraz władze powiatu łukowskiego organizują dla przedszkolaków i uczniów szkół podstawowych konkurs plastyczny ,,Łuków wczoraj, dziś i jutro. Jubileusz 790-lecia Miasta Łuków”.

Celem konkursu jest popularyzacja wiedzy o Łukowie. Konkurs przeprowadzony zostanie w czterech kategoriach wiekowych: przedszkola i uczniowie zerówek, uczniowie szkół podstawowych z klas I–III, z klas IV– I oraz z klas VII–VIII. Tematyka pracy powinna nawiązywać do hasła Konkursu „Łuków wczoraj, dziś i jutro. Jubileusz 790-lecia Miasta Łuków”. Na prace organizatorzy czekają do 9 czerwca. wyniki mamy poznać 30 czerwca.

Prace należy nadsyłać na adres Starostwo Powiatowe w Łukowie, ul. Piłsudskiego 17, 21-400 Łuków z dopiskiem „Konkurs plastyczny: Łuków wczoraj, dziś i jutro. Jubileusz 790-lecia Miasta Łuków” lub dostarczyć osobiście do Kancelarii Starostwa Powiatowego w Łukowie (parter budynku), w dniach od poniedziałku do piątku w godzinach 7.30-15.30.