W ostatnim czasie coraz więcej graczy korzystających z płatności za pośrednictwem Revolut zwraca się do bukmacherów z pytaniem, czy mecz piłki ręcznej może zakończyć się remisem. Jest to kwestia, która wywołuje wśród nich wiele niepokoju i niepewności, ponieważ zasady dotyczące rozstrzygania takich meczów są często skomplikowane. Bukmacherzy z Revolut, oferujące legalne zakłady bukmacherskie online na piłkę ręczną, muszą przedstawić swoim klientom zrozumiałe wyjaśnienie zasad dotyczących takich sytuacji. Redaktor LegalBukmacher Aleks Kościewicz też postanowił przeanalizować tę kwestię i pomóc w rozwiązaniu wątpliwości typerów, którzy korzystają z tej metody płatności.

Czym jest remis i jak go obstawiać w piłce ręcznej

Remis to sytuacja, gdy po zakończeniu regulaminowego czasu gry, wynik meczu jest wyrównany i obie drużyny zdobyły tę samą liczbę bramek. W piłce ręcznej, tak jak w większości sportów zespołowych, remisy zdarzają się stosunkowo rzadko, ale mogą wpłynąć na wyniki zakładów bukmacherskich.

Aby obstawić remis w piłce ręcznej, gracz musi wybrać odpowiednią opcję podczas typowania zakładu u bukmachera w Polsce online ( https://legalbukmacher.com/superbet/ ). Jednak remisy są stosunkowo rzadkie w piłce ręcznej, co sprawia, że są one uważane za niekorzystne dla typerów. Warto pamiętać, że kursy na remis są zazwyczaj wysokie, co oznacza, że ewentualne wygrane mogą być spore, jednak szansa na trafienie tego zakładu jest zazwyczaj mniejsza niż w przypadku obstawienia zwycięstwa jednej z drużyn.

Co odbywa się w przypadku remisu — ile trwa dogrywka

W przypadku remisu w meczu piłki ręcznej konieczna jest dogrywka, która ma na celu rozstrzygnięcie wyniku. Ile trwa dogrywka? Zgodnie z zasadami gry, dogrywka w piłce ręcznej składa się z dwóch pięciominutowych połówek, bez przerwy pomiędzy nimi, ale z zamianą stron. W sumie trwa ona 10 minut. Jeżeli żadna z drużyn nie osiągnie przewagi po czasie dogrywki, zarządzana jest kolejna dogrywka. Jeśli chodzi o to, ile trwa dogrywka w piłce ręcznej w razie remisu po dogrywce, to zasady drugiej dogrywki są takie same jak w przypadku pierwszej.

Ile trwa dogrywka w piłce ręcznej i jak się odbywa, już wiemy. Teraz wyjaśnimy, co odbywa się w przylądku remisu w dogrywce. Jeśli druga dogrywka nie przyniesie rozstrzygnięcia, to konieczne jest rozegranie rzutów karnych. Każda drużyna wykonuje po pięć rzutów karnych, a wygrywa ten zespół, który zdobędzie więcej punktów.

Jeśli po dogrywce nadal będzie remis, internetowy zakład sportowy na remis zostanie rozliczony jako trafiony, a gracz otrzyma swoją wygraną. Jeśli natomiast w dogrywce jedna z drużyn zdobędzie bramkę, a gracz nie obstawiał dokładnego wyniku, to zakład zostanie przegrany. Dla bukmachera, który oferuje najlepsze zakłady online na remis, sytuacja po dogrywce jest analogiczna — zakład zostanie rozliczony jako trafiony lub przegrany w zależności od wyniku spotkania.

Progresja na remisy — czy warto z niej korzystać w piłce ręcznej

Progresja na remisy w piłce ręcznej to strategia obstawiania, która polega na zwiększaniu stawek na kolejne mecze, aż do momentu, kiedy obstawiany remis zostanie osiągnięty. Jest to rodzaj progresji remisowej, która może być stosowana przez typerów, którzy są przekonani, że dana drużyna ma duże szanse na zremisowanie w meczu.

Należy jednak pamiętać, że e-progresja na remisy w piłce ręcznej wiąże się z pewnym ryzykiem, ponieważ obstawienie remisu jest stosunkowo trudne, a szansa na osiągnięcie zwycięskiego wyniku jest niska. Dlatego ważne jest, aby gracze stosowali odpowiedni system progresywny i ostrożnie zarządzali swoimi legalnymi zakładami bukmacherskimi przez internet, aby uniknąć strat finansowych.

Odpowiedź na najważniejsze pytanie i przydatne wskazówki

W piłce ręcznej możliwe jest zakończenie meczu remisem, co oznacza, że żadna z drużyn nie wygrała. Jednakże prawdopodobieństwo takiego wyniku jest dość niskie, szacowane na około 10%.

Remisy w piłce nożnej są nieczęstym wynikiem w meczach, jednakże nie zawsze kończą się one rozstrzygnięciem. W wielu przypadkach remisy pozostają nierozstrzygnięte, szczególnie w meczach ligowych i w fazie grupowej rozgrywek pucharowych. Dlatego warto uważać na typowanie remisów i zwrócić uwagę na to, w jakim momencie rozgrywek znajdujemy się obecnie.

Poniżej przedstawiamy wskazówki dla graczy obstawiających remis w piłce ręcznej:

  1. Jeśli chodzi o typowanie remisów na dziś, to warto wziąć pod uwagę formę drużyn i ich aktualną pozycją w tabeli. Zanim postawimy typy na remisy, warto zwrócić uwagę na wyniki tych ekip w ostatnich spotkaniach.
  2. Należy przeanalizować styl gry obu drużyn i porównać ich atak i obronę. Czy grają ofensywnie, czy bardziej defensywnie? Jaka jest skuteczność ich strzałów i obrony bramki?
  3. Trzeba wziąć pod uwagę kontuzje i dyskwalifikacje zawodników, które mogą mieć wpływ na wynik meczu.
  4. Warto również zwrócić uwagę na warunki atmosferyczne, takie jak temperatura, wiatr i wilgotność powietrza, ponieważ mogą one mieć wpływ na grę.
  5. Zanim rozpoczniemy typowanie remisu, należy również przeanalizować taktykę obu drużyn.
  6. Warto też porównać kursy oferowane przez najlepsze strony bukmacherskie i wybrać te, które oferują najlepszą wartość.

Osoby interesujące się obstawianiem piłki ręcznej często odwiedzają strony z typami na remis. Wiele portali tematycznych udostępnia informacje na temat remisów w ligach i w innych rozgrywkach, co pozwala na uzyskanie cennych wskazówek przed obstawianiem. Takim serwisem bez wątpienia jest LegalBukmacher. Na naszym portalu znajdziesz listę bukmacherów online, oferujących zakłady na remisy w piłce ręcznej i wysokie kursy.