Łukowscy recytatorzy mogą pochwalić się kolejnymi sukcesami. W  ostatnim czasie zdobyli nagrody i wyróżnienia na Ogólnopolskim Konkursie Recytatorskim i Konkursie Literackim w Lublinie oraz na Diecezjalnym Konkursie Recytatorskim „Pamięci Jana Pawła II” w Mokobodach.

Laureatami XIX Wojewódzkiego Konkursu Literackiego zostali Emilia Orzeł i Mikołaj Niedziela, którzy wysłali  na konkurs swoje wiersze.

Podczas Turnieju Wojewódzkiego 68. Ogólnopolskiego Konkursu Recytatorskiego w Lublinie w kategorii młodzieży szkół średnich nagrody bez nominacji do finału otrzymali Natalia Polkowska i Mikołaj Niedziela. Natalia otrzymała również wyróżnienie w turnieju teatrów jednego aktora.

Recytatorzy z ŁOK brali też udział w X Diecezjalnym Konkursie Recytatorskim „Pamięci Jana Pawła II” w Mokobodach. W gronie laureatów znaleźli się Anna Rokicka, która otrzymała nagrodę specjalną dyrektora Szkoły Podstawowej im. Jana Pawła II w Mokobodach, Lena Aleksandrowicz, która zajęła I miejsce w kategorii szkoła podstawowa klasy IV – VI, a Julia Osiak i Maksymilian Zdanowski otrzymali nagrody specjalne wójta gminy Mokobody.