Łukowski Program Telewizyjny Master TV zaprasza Państwa na emisję, którą nadamy w piątek 28 kwietnia o godzinie 20.00. Dziś w programie m.in. Światowy Dzień Ziemi i Operacja Czysta Rzeka, Festiwal Food Trucków na Placu Solidarności i Wolności, Niebieski Bieg dla autyzmu oraz relacje z życia miejskich przedszkoli, w tym m.in. Przegląd Tanecznym Krokiem, „Zatańcz na ludową nutę”, ekologiczny pokaz mody oraz tydzień bez zabawek.

Ponadto w programie: Charytatywny Piknik dla Wojtusia Jonczyka, prezentacja nowego autobusu promującego Ziemię Łukowską, zapowiedź rozbudowy leśnego placu zabaw „Amonit” w Klimkach oraz relacja z obchodów 80-lecia rodzinnej firmy Żabczyńscy.

W dzisiejszej emisji również: promocje łukowskich szkół ponadpodstawowych, nadleśniczy o wycince drzew w podłukowskich lasach, dotacje dla osp w powiecie łukowskim, spotkanie z Borysem Budką i innymi posłami PO, uliczna sonda na temat finansowania LGBT, wizyta w Klubie Seniora w gminie Stanin oraz zapowiedź powstania w Łukowie Centrum Umiejętności Branżowych.

W programie także o tym, że łukowski Urząd Karbowy jest przyjazny przedsiębiorcom, relacja z konferencji z okazji 5-lecia Klubu HDK „Ostoja” oraz fragmenty koncertu „Łukowiacy swojemu miastu”. Obejrzycie też Państwo obszerny wywiad ze starostą Dariuszem Szustkiem o obecnej sytuacji w powiecie łukowskim.

Ponadto w programie wiele aktualności i wydarzeń sportowych, w tym m.in. Mistrzostwa Ziemi Łukowskiej w Karate Kyokushin. Będzie też nasz stały cykl „Tacy byliśmy jeszcze wczoraj”, w którym pokażemy kwietniowo – majowe wydarzenia sprzed 20 lat.