23 kwietnia na hali w Lublinie odbył się finał województwa lubelskiego rozgrywek Kinder Sport w mini siatkówce. O awans do Mistrzostw Polski, które odbędą się w lipcu w Gliwicach, walczyli m.in. uczniowie z klasy czwartej i szóstej Szkoły Podstawowej nr 4 w Łukowie.

Dla trenera Jakuba Ostrowskiego oraz jego podopiecznych, to zawody do których przygotowują się już od września każdego roku szkolnego. Aby uzyskać awans do Mistrzostw Polski w Gliwicach, należało znaleźć się w pierwszej dwójce wojewódzkiego finału. W kategorii klas czwartych uczniowie Szkoły Podstawowej nr 4 w Łukowie zajęli 2. miejsce i uzyskali upragniony awans na MP, Złoto zdobył Serbinów Biała Podlaska, a drugi zespół „Czwórki” w tej samej kategorii wiekowej zajął wysokie 6. miejsce na 16 startujących zespołów.

Awans do Mistrzostw Polski uzyskali też uczniowie klas szóstych, którzy podobnie jak ich młodsi koledzy zajęli w Lublinie drugie miejsce.

Kolejny rok z rzędu młodzi siatkarze z SP4 znaleźli się wśród 32 najlepszych ekip w Polsce w rozgrywkach Kinder Sport w mini siatkówce. Wielkie brawa !!!

Skład drużyny z klas czwartych: Adam Mądry, Adam Kołodziej, Antoni Strzelczak, Hubert Powrózek, Alan Grzyb

Skład drużyny z klas szóstych: Wojtek Mądry, Igor Kalinowski, Marcel Olszewski, Łukasz Smyk, Szymon Kubiak